Technikum Nr 2 to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód na rynku pracy. Oferta naszego technikum jest dostosowana pod aktualne potrzeby rynku pracy. Dotychczas prowadziliśmy rekrutację na 2 rozwijające się kierunki: technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Obecnie nasza oferta edukacyjna została wzbogacona o dwa kolejne kierunki kształcenia:
technik grafiki i poligrafii cyfrowej z elementami reklamy – innowacja pedagogiczna
technik spawalnictwa

W naszym technikum kształcimy również młodzież z niepełnosprawnością ruchową. Zawody, w których kształcimy stwarzają możliwość samozatrudnienia zdalnego lub pracy na stanowiskach pracy chronionej. Oferujemy naukę w klasie integracyjnej dla profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Dzięki własnej siedzibie i bardzo dobrze wyposażonym pracowniom zawodowym, nauka idealnie łączy się z praktyką. Wysoki poziom kadry nauczycielskiej procentuje podczas wyników z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Wielu nauczycieli pracuje w firmach branżowych co pozwala im dostosować zajęcia do realnych potrzeb rynku pracy.

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji nie będzie problemu z dojazdem. Obok budynku znajduje się przystanek tramwajowy linii 2,3,4,5,8. Niedaleko znajduje się stacja SKM Gdańsk Politechnika. Dysponujemy parkingiem z 150 miejscami postojowymi.

Nasze technikum jest bezpłatne. Uczeń NIE płaci za naukę i egzaminy zawodowe. Za darmo otrzymasz legitymację szkolną, zaświadczenia do ZUS, KRUS.

Każdy nasz uczeń otrzymuje bezpłatny dostęp do pakietu biurowego Microsoft Office 360.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, zadzwoń lub przyjdź do nas. Zapraszamy. ☺ {tab rekrutacja} Rekrutacja do Technikum Nr 2 odbywa się za pośrednictwem serwisu:

https://nabor-pomorze.edu.com.pl/kandydat/app/

Sekretariat Technikum Nr 2

telefon: 58 301 98 32
kom: 536 413 982
e-mail: dzienna@ckziu1.gda.pl
pok. A-2, parter

GODZINY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW
poniedziałek: 08:00 - 15:30
wtorek: 08:00 - 15:30
środa: 08:00 - 15:30
czwartek: 08:00 - 15:30
piątek: 08:00 - 15:30
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne


Nasz adres:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Gdańsku
al. Gen. Józefa Hallera 16/18
80-426 Gdańsk